+90 352 322 19 06
Moda, estetik ve tasarımın mobilya ile buluştuğu an...           Dil:

Vizyonumuz

Özenle tasarlanmış, kapsamlı ürün çeşidimizin teknik çizimler ve ürünlerin mobilyaya uygulanmış resimleriyle desteklenerek sunulduğu, güncellenmiş Web Sitemize hoş geldiniz.

Mobilya üretiminde kullanılan plastik, metal ve ahşap aksesuarlar yeni teknolojilerin ve tasarımların tetiklemesiyle sürekli gelişiyor ve yenileniyor. Son kullanıcıdan üreticiye ihtiyaçlar her geçen gün farklılaşıyor. Bu gelişmeler doğrultusunda, sektördeki tüm yenilikleri, hızlı bir şekilde ürün haline getirmekte öncü olan Misline, yenilenen ürün çeşidi ile mobilyalarınıza estetik ve değer katmaya devam ediyor.

Yumuşak mobilya aksesuarları sektöründeki lider konumumuz ve yüksek adetlerde üretim yapabilme kabiliyetimizin yanı sıra, kolay uygulanabilen farklı tasarımlardaki ürünlerimiz, mobilyalarınızı şık ve etkileyici yapma imkanı sunuyor.

İçinde bulunduğumuz rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında, ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bugünlere gelmemizde emeği bulunan, konularında uzman ve sürekli kurumsallaşarak genişleyen Mis Plastik ailesine ve bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.


Saygılarımızla...